מתנפחים להשכרה בנתניה

מתנפחים להשכרה בנתניה

מתנפחים להשכרה נתניה
מתנפחים להשכרה נתניה

תוכן עניינים

קיץ או חורף? מתי משכירים מתנפחים?

כאמור בחיפוש אחר מתנפחים להשכרה נתניה, ישנם מספר שיקולים שיש לקחת ולרבות תנאי מזג האוויר ועונות השנה. לכן השיקול הראשון יהיה העונה המבוקשת שכן בקיץ, אירועי חוץ מאפשרים מגוון רחב של מתנפחים, לרבות מגלשות מים ובריכות. עם זאת כשמדובר בהפעלת מתנפחים בחודשי החורף, מקומות מקורה יוכלו להיות מתאימים יותר, ויעניקו אפשרויות כמו מסלולי מכשולים וטירות קופצניות שעדיין יוכלו לספק שעות של כיף.

כמו כן כל עונה תאפשר לבצע הזמנה של מתנפחים תחת וריאציות או נושאים משתנים, בין אם מדובר באירועי חורף בהם המתנפחים יוכלו להתקשט בנושאי חג או חורף. ובאותה המידה כשמדובר באירועי קיץ, גם אז יוכלו המתנפחים להתאים עצמם לעיצובים טרופיים וקיציים.  נדבך נוסף בכל הקשור להזמנת של מתנפחים הוא זמינות עונתית. זאת בשל שחלק מהאפשרויות המתנפחות עשויות להיות זמינות יותר או מוצעות בתעריפים מוזלים במהלך עונות ספציפיות, בין אם בחודשי החורף ועד לחודשים ללא חופשות/חגים למיניהם.

מה עדיף, קיץ או חורף?

כמות המתנפחים להשכרה תלויה בגורמים כמו גודל האירוע, המקום הפנוי ומספר המשתתפים הצפוי. בעוד שאירועי קיץ נוטים למשוך קהל גדול יותר, ההחלטה לשכור יותר מתנפחים צריכה להתבסס על גורמים אלו ולא על העונה בלבד.

לבחור נכון מתנפחים להשכרה בנתניה 

בחיפוש אחר מתנפחים להשכרה נתניה, מומלץ להכיר כיצד להפוך את הבחירה במתנפחים לבחירה ראויה, אטרקטיבית ומעל לכל מתאימה לסוג האירוע שלנו.  בשל כך יש לוודא כי סוג המתנפחים יהיה מתאים לנושא ומטרות האירוע, בשל כך יש לקבוע אם את הנושא הספציפי או את העדפה שבשילוב מתנפחים מגוונים שיכולים להכיל נושאים שונים. בנוסף לדוגמא זו ובהמשך אליה יש להכיר את טווח גילאים, בין אם מדובר בקבוצת גילאי פעוטות או מתבגרים מומלץ יהיה להתאים את המתנפחים לנושא האירוע ולגל המשתתפים.  כמו כן יש להכיר בדרישות המקום, אשר ישפיעו אל גודלם של המתנפחים, נושא האירוע וכמובן כמות וסוג המתנפחים הרצוי לאירוע שנבקש להפיק.  

אינסוף של הנאה

חשוב לזכור כי מתנפחים להשכרה נתניה או תל אביב, מאפשרים בחירה בין מגוון פעילויות שונות. לכן יהיה מומלץ לעשות שילוב בין סוגי המתנפחים השונים, אשר יוכלו לנוע בין טירות קופצניות, מסלולי מכשולים, מגלשות מים ומשחקים אינטראקטיביים אחרים. כל אלו יעניקו במהלך האירוע מענה מגוון, מהנה ומרגש עבור המשתתפים. לצד זאת ניתן יהיה לשלב גם בין מנעד רחב של אטרקציות שונות, החל מדוכני צבע, קעקועי חינה, משחקים כמו קליעה למטרה, מרוצים שונים ועוד. מנעד זה יאפשר בעת בחירה של מתנפחים, מנעד עצום של פעילויות מגוונות ומהנות עבור כל המשתתפים.

הדרך הנכונה לבחור חברת השכרה של מתנפחים בנתניה

מרבית בעלי האירועים אשר מבקשים לעשות שימוש במתנפחים, יבקשו לעשות זאת דרך חברה להשכרה בשל כך בעת בחירת חברת השכרה, מומלץ להכיר את הנקודות הבאות הראשונה שבהם תכלול את מוניטין החברה. לכן יהיה מומלץ לקרוא ביקורות של לקוחות, לחפש המלצות ולהכיר לקוחות קודמים אשר קיבלו שירות בעבר מאותה החברה אשר יעידו על אמינות ושירות החברה.

נדבך נוסף בעת בחירה של חברה להשכרת מתנפחים יהיו כמובן אמצעי בטיחות ופוליסות ביטוח. ובשל כך יהיה חשוב לשאול בנוגע לפרוטוקולים של בטיחות, שיכללו תחזוקה נאותה, נהלי ניקוי, עמידה בתקני בטיחות וכמובן פוליסות ביטוח אשר יעניקו ראש שקט בעת הפעלה של המתנפחים. נדבך לא פחות חשוב וקריטי יהיה המחיר, לכן מומלץ לחפש אחר חברת השכרה המספקת מידע ותמחור ברור, כולל כל עמלות נוספות עבור משלוח, התקנה, מע"מ, צוות ואיסוף המתנפחים.

העיר נתניה

העיר נתניה היא העיר השישית בגדולה בישראל, היא נבנתה בסוף שנות העשרים של המאה הקודמת וכונתה "עיר היהלומים" בשל תעשייה מפותחת של יהלומים אשר התקיימה בשנותיה הראשונות. העיר כמו ערים אחרות בישראל, החלה את דרכה כמושבה ונשענה על גבי תרומות של יהודים מרחבי העולם. אך בשנים האחרונות מצליחה העיר להנות מתנופת בנייה, כשהיא מתפרשת על פני כ-30 אלף דונמים וחיים בה קרוב לשלוש מאות אלף איש. כיום ניתן יהיה למצוא בעיר מוזיאונים בתחומים שונים, מעל ל-400 גני ילדים ועשרות בתי ספר יסודיים. בעיר ניתן להנות גם ממוסדות ספורט שונים, בהם פועלות 3 קבוצות כדורגל שונות יחד עם מוסד אקדמאי פעיל ופארקים מרווחים. 

כך תמצאו את המתנפח המושלם

מתנפחים להשכרה הם דרך מצוינת להפוך כל אירוע לילדים למהנה ומיוחד. בין אם מדובר במסיבת יום הולדת, ברית או מסיבה גן, מתנפח הוא פתרון נהדר ליצירת אווירה של שמחה והתרגשות.

אם אתם מחפשים מתנפחים להשכרה בנתניה, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא את המתנפח המושלם:

 1. 1. קחו בחשבון את הגיל של הילדים: הדבר הראשון שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת מתנפח הוא גיל הילדים שישתמשו בו. ישנם מתנפחים מתאימים לפעוטות, מתנפחים מתאימים לגיל הרך ומתנפחים מתאימים לבני נוער.
 2. 2. בחרו את סוג המתנפח המתאים: ישנם סוגים רבים של מתנפחים, כגון מתנפחי קפיצה, מתנפחי מגלשות, מתנפחי מים ועוד. בחרו את סוג המתנפח המתאים לאירוע שלכם ולגיל הילדים שישתמשו בו.
 3. 3. בדקו את הבטיחות של המתנפח: חשוב לוודא שהמתנפח בטוח לשימוש. בדקו את המתנפח ביסודיות לפני שאתם מזמינים אותו.
 4. 4. קחו בחשבון את העלות: מחירי השכרת מתנפחים משתנים בהתאם לגודל המתנפח, לסוג שלו ולזמן ההשכרה. קחו בחשבון את התקציב שלכם בעת בחירת המתנפח.
 5. 5. הזמינו את המתנפח מראש: במיוחד אם אתם מתכננים אירוע גדול, מומלץ להזמין את המתנפח מראש. כך תוודאו שיש לכם את המתנפח שאתם רוצים ביום האירוע.

מתנפחים מומלצים בנתניה

להלן מספר מתנפחים מומלצים להשכרה בנתניה:

מתנפח קפיצה: מתנפח קפיצה הוא מתנפח פופולרי מאוד, המאפשר לילדים לקפוץ ולהשתולל.

מגלשה: מגלשה היא מתנפח נוסף פופולרי, המאפשר לילדים לגלוש וליהנות.

מתקן חבלים: מתקן חבלים הוא מתנפח מאתגר, המאפשר לילדים לטפס ולעבור בין החבלים.

מתנפח מים: מתנפח מים הוא מתנפח אידיאלי לימי הקיץ, המאפשר לילדים להתקרר ולהנות במים.

 • הקפידו לבדוק את הביקורות של המתנפחים לפני שאתם מזמינים אותם.
 • השוו מחירים בין חברות השכרת מתנפחים שונות.
 • הזמינו את המתנפח מחברה מוכרת ומקצועית.

סיכום

מתנפחים להשכרה הם דרך מצוינת להפוך כל אירוע לילדים למהנה ומיוחד. עם מעט מחשבה ותכנון, ניתן למצוא את המתנפח המושלם עבור כל אירוע. קחו בחשבון את הגיל של הילדים, את סוג המתנפח, את הבטיחות והעלות, והזמינו את המתנפח מראש כדי להבטיח שהילדים שלכם יהנו מיום אירוע בלתי נשכח.

בהצלחה במציאת המתנפח המושלם!

ליצירת קשר

 

שאלות נפוצות

כאשר אתם בוחרים מתנפחים להשכרה בנתניה, יש לקחת בחשבון את הגורמים הבאים:

 • מספר האנשים שיהיו באירוע
 • גילאי המשתתפים
 • נושא האירוע
 • התקציב שלכם

ישנם סוגים רבים של מתנפחים שניתן להשכיר בנתניה, כולל:

 • מתנפחי קפיצה
 • מתנפחי גלישה
 • מתנפחי מים
 • מתנפחי ירידים
 • מתנפחים לאירועים מיוחדים

ישנם יתרונות רבים להשכרת מתנפחים, כולל:

 • הם זולים יותר מאשר רכישת מתנפח
 • ניתן לבחור את המתנפח המתאים לצרכים שלכם
 • תוכלו לשכור את המתנפח לזמן מוגבל, כך שלא צריך לדאוג לאחסון שלו או לתחזוקה שלו
 • ניתן להחליף את המתנפח כל שנה או כל כמה שנים, כך שתמיד תהיה לכם חוויה חדשה